Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie

Piastowska, Radomsko, łódzkie

  • 328 000 zł
  • 57,86 m²
  • 5 668,86 zł/m²

Mieszkanie

Piastowska, Radomsko, łódzkie

zaktualizowane:
11 marca 2026

328 000 zł

57,86 m²

5 668,86 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 11 marca 2026

328 000 zł 57,86 m² 5 668,86 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1973
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1973

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 328 000 zł (5 668,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,86 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1973
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 690 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN Radomsko, zaktualizowane: 11.03.2026
  •   numer ogłoszenia: 187-1481

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Radomsko, Piastowska 25, mieszkanie na trzecim piętrze do sprzedania.

Biuro Nieruchomości WGN Radomsko, ul. Reymonta 47

Do sprzedania przestronne mieszkanie - czteropokojowe o powierzchni 57,86 m2. Mieszkanie ulokowane na bezpiecznym trzecim piętrze, w budynku wielorodzinnym, położonym w spokojnej okolicy w otoczeniu zadbanej i zagospodarowanej zabudowy.

Bardzo silnym punktem mieszkania jest jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Pełna oferta biura