dowolna

Mieszkania w bloku Radomsko - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Kawalerka umeblowana Radomsko

Radomsko,łódzkie

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w centrum Radomska - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż niewielkie, funkcjonalne mieszkanie położone w centrum Radomska. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł47,71 m² 5 657,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną własność z udziałem w gruncie. Oferuję jasne, ciepłe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,71 m2; położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

315 000 zł48,15 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie składa się z trzech rozkładowych pokoi, przestronnego przedpokoju, kuchni, łazienki z oddzielną toaletą i odnowionego balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Radomsko

Radomsko,łódzkie

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone trzypokojowe mieszkanie o pow 58 mkw z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny układ ; - Pokoje rozkładowe - Duża kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

276 500 zł34,60 m² 7 991,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

0% prowizji - kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów przy zakupie! Green House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

310 000 zł59 m² 5 254,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dostępne wyłącznie w ofercie naszej agencji, zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Radomska. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego - Radomsko, centrum. Nieruchomość znajduje się w 2-piętrowym budynku ocieplonym styropianem, z wymienionym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł25,92 m² 8 873 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania 25,92m mieszkanie 1 pokojowe. Masz dość remontów i dodatkowych kosztów? To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz! Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Radomsko

Radomsko,łódzkie

235 000 zł26 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie - 25,5 m Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,5 m , położona na parterze w niskim bloku z cegły. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Radomsko,łódzkie

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tel. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w Radomsku na spokojnym osiedlu przy ulicy Piastowskiej. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Radomsko,łódzkie

2 200 zł88 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie , 88m2 - Radomsko, ul. Kilińskiego Biuro Nieruchomości Locatus oferuję na wynajem duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

270 000 zł47 m² 5 795,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Masz dość szukania miejsca parkingowego po pracy? Chcesz mieszkać w bloku z cegły, gdzie latem chłodzi Cię klimatyzacja, a zimą grzeją solidne mury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

315 000 zł63 m² 5 002,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Radomsko, ulica Starowiejska 17, mieszkanie trzy-pokojowe do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania przestronne, zadbane, trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Radomsko,łódzkie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Radomsko, starowiejska 14, nowoczesne mieszkanie 53 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania widne, umeblowane, mieszkanie o powierzchni 53 m2 plus taras plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

237 000 zł49 m² 4 796,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Radomsko - ulica Jagiellońska 34, mieszkanie dwu-pokojowe - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,41 m2 plus duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Radomsko,łódzkie

328 000 zł58 m² 5 668,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Radomsko, piastowska 25, mieszkanie na trzecim piętrze do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania przestronne mieszkanie - czteropokojowe o powierzchni 57,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze

Radomsko,łódzkie

1 270 zł24 m² 51,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Radomsko, ulica Tysiąclecia nr 13, mieszkanie 24,5 m2 - do wynajęcia. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do wynajęcia - widne mieszkanie o powierzchni 24,5 m2. Mieszkanie ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

344 000 zł64 m² 5 402,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja - Radomsko, ulica Piastowska 22, mieszkanie 3-pokojowe do sprzedania - rezerwacja. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania przestronne, zadbane, trzy-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

348 000 zł55 m² 6 345,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Radomsko, ulica Piwna nr 5, mieszkanie dwupokojowe - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,84 m2 plus balkon plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

228 000 zł51 m² 4 513,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja - Radomsko - ulica Lipowa - dwupokojowe mieszkanie 50,52 m2 do sprzedania - rezerwacja. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania ciche mieszkanie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radomsko,łódzkie

222 000 zł37 m² 5 931,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Radomsko - ulica Brzeźnicka 30, mieszkanie z garażem - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania kawalerka / mieszkanie o powierzchni 37,43 m2 plus balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

275 000 zł50 m² 5 482,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Radomsko - ulica Kościuszki 15, mieszkanie 50,16 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

285 000 zł45 m² 6 322,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Radomsko, ulica Wyszyńskiego - mieszkanie dwupokojowe do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Na sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną własność z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

1 560 zł46 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Radomsko, ulica Wyszyńskiego /12, mieszkanie dwupokojowe - do wynajęcia. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Mieszkanie będzie dostępne od ręki! Do wynajęcia przestronne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

249 000 zł48 m² 5 188,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Radomsko - ulica Reymonta 36, mieszkanie 47,99 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,99 m2 plus balkon plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

359 000 zł60 m² 5 945,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Radomsko - ulica Piastowska 37, mieszkanie 60,38 m2 do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,38 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radomsko

Radomsko,łódzkie

270 000 zł47 m² 5 793,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,6 m2 z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny układ : - Pokoje rozkładowe - Duży salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Radomsko,łódzkie

279 000 zł35 m² 8 063,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w Radomsku, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Przy ul. Tysiąclecia czeka na Ciebie dwupokojowe lokum (36,4 m2) na wygodnym pierwszym piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Radomsko, ulica Piastowska 2, mieszkanie 44 m2 - na parterze - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w Radomsku. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

1 200 zł32 m² 37,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte - Radomsko, ulica Jagiellońska 13, umeblowane mieszkanie do wynajęcia - wynajęte. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do wynajęcia - widne, umeblowane, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

248 100 zł58 m² 4 277,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja - Radomsko - ulica Tysiąclecia 11, mieszkanie 58 m2 - do sprzedania - rezerwacja. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

1 690 zł52 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja - Radomsko, krakowska, umeblowane mieszkanie na pierwszym piętrze do wynajęcia - rezerwacja. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Mieszkanie dostępne będzie od lutego 2026r. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radomsko

Radomsko,łódzkie

319 000 zł48 m² 6 618,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 48,20m2. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w Radomsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

1 490 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Radomsko, piastowska 31 - trzypokojowe - mieszkanie do wynajęcia. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Na wynajem, widne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeźnicka

Radomsko,łódzkie

279 000 zł62 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-970 62 m.kw. / parter / 3 pokoje w pełni rozkładowe / niski blok do remontu / dwie komórki Oferta idealna dla: rodziny, pary, inwestora (wynajem, na biuro) Uwaga: istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Radomsko,łódzkie

1 260 zł33 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajęte - Radomsko, ulica Brzeźnicka 34 - mieszkanie na parterze do wynajęcia - wynajęte. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Na wynajem, widne, umeblowane, mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Radomsko,łódzkie

247 000 zł58 m² 4 268,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Radomsko - ulica Tysiąclecia 12, mieszkanie 57,86 mkw do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57,86 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stara Droga

Radomsko,łódzkie

679 000 zł66 m² 10 287,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem Radomsko, ul. Stara Droga! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Radomsko,łódzkie

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem ul. 11 Listopada 4, radomsko Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 54 m (wraz z piwnicą), zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Radomsko,łódzkie

320 000 zł48 m² 6 645,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,15 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Jagiellońskiej 11 w Radomsku oraz garaż wolnostojący w zabudowie.