dowolna

Nieruchomości Radomsko - Oferty sprzedaży nieruchomości

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Radomsko,łódzkie

230 000 zł3 323 m² 69,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 195, położonej w Radomsku, przy ul. Równej (obręb 25). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowska

Radomsko,łódzkie

1 600 000 zł508 m² 3 149,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zarabiaj od pierwszego dnia! Biuro nieruchomości Locatus przedstawia na sprzedaż funkcjonalny obiekt usługowo-mieszkalny - Radomsko, ul. Krakowska Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Radomsko

Radomsko,łódzkie

235 000 zł26 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie - 25,5 m Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,5 m , położona na parterze w niskim bloku z cegły. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Radomsko,łódzkie

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tel. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w Radomsku na spokojnym osiedlu przy ulicy Piastowskiej. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

270 000 zł47 m² 5 795,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Masz dość szukania miejsca parkingowego po pracy? Chcesz mieszkać w bloku z cegły, gdzie latem chłodzi Cię klimatyzacja, a zimą grzeją solidne mury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

315 000 zł63 m² 5 002,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Radomsko, ulica Starowiejska 17, mieszkanie trzy-pokojowe do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania przestronne, zadbane, trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Radomsko,łódzkie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Radomsko, starowiejska 14, nowoczesne mieszkanie 53 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania widne, umeblowane, mieszkanie o powierzchni 53 m2 plus taras plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

237 000 zł49 m² 4 796,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Radomsko - ulica Jagiellońska 34, mieszkanie dwu-pokojowe - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,41 m2 plus duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

748 000 zł177 m² 4 237,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Klekowiec k/radomska - dom jednorodzinny 176,52 mkw - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Radomsko,łódzkie

328 000 zł58 m² 5 668,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Radomsko, piastowska 25, mieszkanie na trzecim piętrze do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania przestronne mieszkanie - czteropokojowe o powierzchni 57,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

344 000 zł64 m² 5 402,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja - Radomsko, ulica Piastowska 22, mieszkanie 3-pokojowe do sprzedania - rezerwacja. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania przestronne, zadbane, trzy-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

348 000 zł55 m² 6 345,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Radomsko, ulica Piwna nr 5, mieszkanie dwupokojowe - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,84 m2 plus balkon plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

228 000 zł51 m² 4 513,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja - Radomsko - ulica Lipowa - dwupokojowe mieszkanie 50,52 m2 do sprzedania - rezerwacja. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania ciche mieszkanie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

380 000 zł110 m² 3 457,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

Radomsko, ulica Krzywoustego - dom jednorodzinny 109,92 m2, do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Reymonta

Radomsko,łódzkie

369 000 zł73 m² 5 035,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Radomsko, ul Reymonta 32, lokal użytkowy 73,28 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, radomsko(@)wgn pl Do sprzedania przestronny lokal o powierzchni 73,28 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radomsko,łódzkie

222 000 zł37 m² 5 931,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Radomsko - ulica Brzeźnicka 30, mieszkanie z garażem - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania kawalerka / mieszkanie o powierzchni 37,43 m2 plus balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

275 000 zł50 m² 5 482,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Radomsko - ulica Kościuszki 15, mieszkanie 50,16 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niska

Radomsko,łódzkie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:652 m²

Sprzedam klimatyczny dom o powierzchni około 90m2 z działką 652 m2. na której znajdują się dodatkowo: budynki gospodarcze, dwa garaże blaszane i piękny ogród warzywno-owocowy. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

285 000 zł45 m² 6 322,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Radomsko, ulica Wyszyńskiego - mieszkanie dwupokojowe do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Na sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną własność z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

249 000 zł48 m² 5 188,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Radomsko - ulica Reymonta 36, mieszkanie 47,99 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,99 m2 plus balkon plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wieniawskiego

Radomsko,łódzkie

135 000 zł1 093 m² 123,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1093 m2 na ulicy Wieniawskiego w Radomsku. Działka posiada warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego, które mogą być zmienione według indywidualnych potrzeb. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radomsko,łódzkie

359 000 zł60 m² 5 945,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Radomsko - ulica Piastowska 37, mieszkanie 60,38 m2 do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Do sprzedania trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,38 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

939 900 zł169 m² 5 568,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Radomsko - ulica Skoczyńskiego, dom jednorodzinny - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomości zabudowana w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

495 000 zł140 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Radomsko - Krakowska, dom jednorodzinny ~140 m2 do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Radomsko,łódzkie

175 000 zł57 m² 3 070,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:185 m²

Radomsko, matejki, obiekt / sklep ~57 mkw - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, radomsko(@)wgn pl Do sprzedania obiekt handlowo-usługowy o powierzchni ~57 m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 218 m²

Radomsko - Krakowska, działka 3218 m2 z domem - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

393 000 zł135 m² 2 911,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Radomsko - ulica Dobra, budynek mieszkalny plus dwa gospodarcze - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

1 240 000 zł361 m² 3 436,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 684 m²

Radomsko / ulica Kopiec, budynek mieszkalny / pięć mieszkań - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Oferuję do sprzedania nieruchomość - idealne na inwestycję -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radomsko

Radomsko,łódzkie

270 000 zł47 m² 5 793,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,6 m2 z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny układ : - Pokoje rozkładowe - Duży salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Radomsko,łódzkie

339 000 zł158 m² 2 145,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:501 m²

Na sprzedaż działka z zabudowaniami w Radomsku u zbiegu ulic Piłsudskiego i Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Radomsko,łódzkie

279 000 zł35 m² 8 063,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w Radomsku, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Przy ul. Tysiąclecia czeka na Ciebie dwupokojowe lokum (36,4 m2) na wygodnym pierwszym piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radomsko,łódzkie

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Radomsko - Piłsudskiego, dom jednorodzinny ~100 mkw do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radomsko

Radomsko,łódzkie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Radomsko, ulica Piastowska 2, mieszkanie 44 m2 - na parterze - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krasickiego

Radomsko,łódzkie

2 400 000 zł16 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

witam działkę budowlana z warunkami zabudowy podpalenie na media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radomsko

Radomsko,łódzkie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radomsko

Radomsko,łódzkie

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radomsko,łódzkie

800 000 zł248 m² 3 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:553 m²

Radomsko, ulica Traugutta, budynek mieszkalny do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Prezentujemy do sprzedania dochodową nieruchomość - idealna na inwestycję - w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w Radomsku. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radomsko,łódzkie

790 000 zł237 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:777 m²

Radomsko, ulica Sienkiewicza, dochodowy budynek z pięcioma mieszkaniami - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Oferuję do sprzedania nieruchomość, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radomsko

Radomsko,łódzkie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.