dowolna

Domy na sprzedaż Radomsko - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Radomsko,łódzkie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:835 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 100,48 m (nie licząc piwnicy). Usytuowany na działce 835 m , otoczony bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Radomsko,łódzkie

1 390 000 zł154 m² 9 025,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 103 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjny dom w Radomsku. - 5 pokoi - 2 łazienki - kuchnia - garaż Duża działka o powierzchni 2103m2 Dom 154m2 Działka otoczona zielenią, przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radomsko

Radomsko,łódzkie

1 365 000 zł240 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 120 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nieruchomość dla osób, które marzą o wygodnym domu w otoczeniu przyrody. Przestrzeń ponad 240 m z pięcioma pokojami, salą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norwida

Radomsko,łódzkie

1 890 000 zł300 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 314 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 250 m położony Radomsku. Działka ma łącznie 3314 m (trzy działki: 115/2, 116/1 i 117), dojazd asfaltowy. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołłątaja

Radomsko,łódzkie

3 500 000 zł300 m² 11 676,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Na sprzedaż kamienica "lofty Kołłątaja" w stylu industrialnym w stanie deweloperskim+. Spodziewany zwrot z najmu wszystkich mieszkań przy proponowanej cenie wynosi ok. 6%. Działka: 1,296.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Radomsko,łódzkie

349 900 zł125 m² 2 799,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

? na sprzedaż przestronny dom w Radomsku idealny dla rodziny! ? Lokalizacja: radomsko, ul. Piłsudskiego 66 ? Powierzchnia domu: ok. 125 m ? Powierzchnia działki: 13,34 ar duży teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krasickiego

Radomsko,łódzkie

690 000 zł320 m² 2 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Dom wielorodzinny z ogrodem. Ogólne Informacje - **typ nieruchomości:** Wolnostojąca kamienica wielorodzinna, idealna dla 1-4 rodzin, lub pracowników strefy ekonomicznej. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

2 299 000 zł234 m² 9 824,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 363 m²

Nowa cena! Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość o ogromnym potencjale, zlokalizowaną w Radomsku. Dom zadbany, funkcjonalny, w świetnej lokalizacji, idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomsko,łódzkie

1 399 000 zł215 m² 6 519 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego w Radomsku na ulicy Wilsona! To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości centrum miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Radomsko,łódzkie

315 000 zł110 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Słoneczny dom położony w spokojnej okolicy, w miejscowości Radomsko. Nieruchomość znajduje się w bliźniaczej zabudowie przy ul. Piłsudskiego. Lokal posiada powierzchnię ok. 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Radomsko,łódzkie

539 000 zł142 m² 3 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:687 m²

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Radomsku przy ulicy Armii Krajowej. Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji i bliskości szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilsona

Radomsko,łódzkie

1 599 000 zł215 m² 7 451,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Radomsku na ulicy Wilsona to idealna oferta dla osób szukających spokoju i ciszy, jednocześnie ceniących bliskość do centrum miasta. Ta przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Radomsko,łódzkie

2 550 000 zł295 m² 8 644,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 637 m²

Wyjątkowy dom z duszą, dla osób ceniących sobie spokój, ciszę, a przede wszystkim dobrą energię. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i praktyczności z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Radomsko,łódzkie

1 399 000 zł314 m² 4 448,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 179 m²

Nieruchomość marzeń czeka na Ciebie! Piękny dom z 2014r. w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 314,49m2, na działce o powierzchni 4179m2, jest idealną inwestycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

449 000 zł166 m² 2 704,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjny dom z potencjałem, położony w Radomsku. Dom w świetnej lokalizacji. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 160 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

465 000 zł114 m² 4 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:734 m²

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zabudowaną dwoma budynkami mieszkalnymi, położoną w Radomsku. Na działce o powierzchni 734m2 znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzeźnicka

Radomsko,łódzkie

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:805 m²

Do sprzedania nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji Radomska Działka gruntu 805m2 zabudowana budynkiem o powierzchni ok 200m2 Budynek składa się z trzech części i może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kilińskiego

Radomsko,łódzkie

450 000 zł278 m² 1 618,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Witam serdecznie Posiadam do sprzedania nieruchomość położną w Radomsku przy ul Kilińskiego 15 o pow 734m2na której znajdują się 2 budynli mieszkanie Pierwszy o łącznej pow 114m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pana Tadeusza

Radomsko,łódzkie

460 000 zł155 m² 2 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość o pow. 624 m2, położona w Radomsku przy ul. Pana Tadeusza, w niewielkiej odległości od centrum miasta, w bardzo spokojnej okolicy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Gotowy do zamieszkania dom położony w Stobiecku Miejskim. Nieruchomość z lat 80, gruntownie wyremontowana ok.7 lat temu. Wymienione instalacje, ocieplenie zarówno z zewnątrz jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

566 000 zł150 m² 3 773,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z lat 80, wyremontowany i gotowy do wprowadzenia praktycznie od zaraz. Dom wybudowany w tradycyjnej metodzie, ocieplony i otynkowany posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzeźnicka

Radomsko,łódzkie

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:805 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stroma

Radomsko,łódzkie

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Aktywna oferta! Strona kupująca nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz przestronnego domu, świetnie skomunikowanego w spokojnej dzielnicy. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałkowskiej

Radomsko,łódzkie

399 600 zł210 m² 1 902,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Co zrobić aby mieć w bloku więcej przestrzeni do życia, więcej swobody i prywatności, może własny ogród i garaż? Możesz zamienić mieszkanie na dom. Pewnie zadajesz sobie teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

2 900 000 zł600 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Na sprzedaż budynek typu rezydencja w atrakcyjnej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia. Bardzo dobry stan techniczny. Idealna nieruchomość dla osób ceniących przyrodę a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Radomsko,łódzkie

1 399 000 zł314 m² 4 448,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 179 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego, dużego domu o imponującej powierzchni użytkowej 314,49m2. Dom znajduje się na ulicy Sosnowej w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

479 999 zł250 m² 1 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom jednorodzinny z antresolą na działce o pow. 2300m2 - stan surowy zamknięty - powierzchnia całkowita 194,82m2 - przestronny salon 39.97m2 z wyjściem na taras, połączony z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowackiego

Radomsko,łódzkie

216 349 zł118 m² 1 833,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: opis nieruchomości: nr 856/7 o powierzchni 17 m2 - niezabudowana - nr 856/8 o powierzchni 700 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radomsko

Radomsko,łódzkie

510 000 zł85 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Keramikplatte Polska/ I kwartał 2022 r. Informacje podstawowe: I. Czym zajmuje się Keramikplatte Polska? Kim jest potencjalny Inwestor / Klient? Specjalizujemy się w projektowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

2 400 000 zł877 m² 2 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:32

 

Powierzchnia działki:2 670 m²

Na sprzedaż kompleks 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Radomsku. Idealna nieruchomość dla osób chcących bezpiecznie ulokować swój kapitał. Wszystkie budynki są obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radomsko

Radomsko,łódzkie

301 700 zł123 m² 2 452,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dla osób posiadających Własną Działkę. Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Radomsko,łódzkie

150 000 zł210 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym z garażem i budynkiem gospodarczym w miejscowości Lgota Wielka, 13 km od Radomska, 29 km od Bełchatowa. Powierzchnia całkowita 210 m2, użytkowa 154.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciepła

Radomsko,łódzkie

395 000 zł249 m² 1 586,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:463 m²

Radomsko, ciepła, jeden szeregowiec w stanie deweloperskim, sprzedaż - rezerwacja. Oferta dotyczy części numer trzy. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Z myślą o Klientach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciepła

Radomsko,łódzkie

395 000 zł144 m² 2 750,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Radomsko, ciepła, dom pięć pokoi, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, radomsko(a)wgn pl Z myślą o Klientach wgn Nieruchomości Radomsko przygotowaliśmy specjalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedborska

Radomsko,łódzkie

599 000 zł422 m² 1 419,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 535 m²

Radomsko, przedborska, dom wolnostojący na działce 2535 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, radomsko(a)wgn pl Z myślą o Klientach wgn Nieruchomości Radomsko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciepła

Radomsko,łódzkie

460 000 zł249 m² 1 847,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:422 m²

Radomsko, ciepła, jeden szeregowiec w stanie deweloperskim, sprzedaż. Oferta dotyczy części numer jeden. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Z myślą o Klientach wgn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciepła

Radomsko,łódzkie

395 000 zł249 m² 1 586,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:258 m²

Radomsko, ciepła, jeden szeregowiec w stanie deweloperskim, sprzedaż. Oferta dotyczy części numer dwa. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Z myślą o Klientach wgn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radomsko

Radomsko,łódzkie

400 000 zł150 m² 2 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Oferujemy Państwu do zakupu segment domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w Radomsku w spokojnej i cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałkowskiej

Radomsko,łódzkie

421 000 zł172 m² 2 453,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Radomsko, leśmiana, dom jednorodzinny, około 170 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, radomsko(@)wgn pl Na sprzedaż zadbany, przestronny i wykonany z bardzo dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gazowa

Radomsko,łódzkie

248 000 zł130 m² 1 907,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Radomsko, ulica Gazowa, dom 130 m2, sprzedaż - rezerwacja. Licencjonowane Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47. Na sprzedaż nieruchomość składająca się z zagospodarowanej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Radomsko,łódzkie

790 000 zł186 m² 4 247,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 091 m²

Sprzedam dom parterowy z pięknym ogrodem, w bardzo spokojnej, cichej lokalizacji, położony w miejscowości Blok Dobryszyce k/radomska w woj. łódzkim, wybudowany w 1998 roku na.